Wysokie czoło i zakola – jaka fryzura męska?

1 czerwca 2022 0 Komentarzy

5/5 - (1)

Mężczyźni po 20 roku życia niekiedy zaczynają mieć problem ze swoimi włosami, a konkretniej z tym, że pojawiają się u nich zakola. U jednych mogą być wcześniej, u innych trochę później. Jednak mimo wszystko może to sprawiać, że mężczyzna czuje się mniej atrakcyjny i chce zrobić coś, co sprawi, że zakola będą się mniej rzucały w oczy. Dzięki skutecznym sposobom uda się znaleźć fryzurę idealną dla siebie. Jaka fryzura męska pozwoli zniwelować wysokie czoło i zakola?

Wysokie czoło i zakola – jak dobrać fryzurę?

Problem coraz rzadszych włosów, zakoli dotyka wielu mężczyzn, jednak nie jest to sytuacja bez wyjścia. Oczywiście łysiejące włosy stają się dużo cieńsze i może być coraz trudniej wymyślać fryzurę dla siebie, która podkreśli walory twarzy i odciągnie wzrok od łysienia. Na tym przede wszystkim trzeba się skupić.

Dzięki odpowiednim kosmetykom można zwalczyć proces utraty włosów, jednak gdy nie uda się zrobić tego w stu procentach konieczny jest dobór odpowiedniej fryzury. Z pewnością doświadczeni fryzjerzy podpowiedzą, w jaki sposób najlepiej zmniejszać swoje kompleksy.

Przeczytaj również:  Czy tabletki antykoncepcyjne szkodzą?

Fryzury dla mężczyzn z zakolami – wygolone asymetrycznie

Bardzo skutecznie można odwrócić uwagę od tego, że linia włosów jest cofnięta, gdy zdecydujemy się na wybór gęstej grzywy opadającej na jeden bok i odsłaniającej drugi. Taką fryzurę na pewno wybiorą panowie, którzy chcą pokazać w ten sposób swój charakter. Dzięki niej jedno zakole znika pod włosami, a drugie wytycza przedziałek, dzięki czemu przestaje być widoczne.

Grzywka zachodząca na czoło

Można dzisiaj znaleźć wiele fryzur z grzywką zaczesaną na czoło, która skutecznie ukrywa pogłębiające się zakola. Ich dobór zależy od kształtu twarzy i jej rysów – warto poradzić się dobrego stylisty, który wie, jak dobierać męskie fryzury. Jednak grzywka może skutecznie zasłonić zakola i wysokie czoło. W ten sposób można skutecznie pozbyć się kompleksów związanych ze swoimi włosami.

Przeczytaj również:  Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach – szkolenie na wózki widłowe i suwnice

Artystyczny nieład

Doskonały dla osób z zakolami i wysokim czołem jest także artystyczny nieład pozostający pod ścisłą kontrolą. To fryzura, która poniekąd układa się sama i bardzo skutecznie ukrywa zakola u faceta. Nie trzeba się bardzo nad nią napracować, a efekt będzie zadowalający. Aby efekt był dobry, włosy powinny być gęste, sprężyste i podatne na układanie. Postrzępiona i stojąca grzywka świetnie ukrywa zakola, więc fryzjer z pewnością będzie polecał taką fryzurę w przypadku mniejszej ilości włosów.