Tinter

Należy do kategorii: Przyciemnianie szyb

TINTER

Firma TINTER powstała w 2000r. Przez ten czas poznaliśmy rynek niemalże od podszewki wybierając folie okienne i samochodowe o najwyższej jakości.

Zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona odbiorców na rynku Polskim i Niemieckim.

W swojej ofercie posiadamy folie energooszczędne najlepszych firm światowych produkujących folie okienne i samochodowe.

Specjalizujemy się w montażu folii okiennych przeciwsłonecznych na wysokościach oraz oklejaniu dużych powierzchni min. świetliki dachowe . Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Europie , która opracowała sposób na demontaż folii przeciwsłonecznej ze świetlików dachowych wykonanych z poliwęglanu.

Skutecznie redukujemy temperaturę wewnątrz pomieszczeń i obniżamy koszty zużycia energii elektrycznej podczas włączania klimatyzacji. Szeroka gama folii przeciwsłonecznych , antywłamaniowych oraz dekoracyjnych. W celu sprawdzenia jaka jest cena folii okiennej skontaktuj się z nami mailowo biuro@tinter.pl.

Współpracujemy z salonami samochodowymi w Legnicy, Lubin, Wałbrzych, Wrocław i Zielona Góra doposażając nowe samochody w przyciemniane szyby.

Ciągle podnosimy przed sobą poprzeczkę i stawiamy jako cel rozwój firmy TINTER dlatego nasze usługi są dostępne na terenie całej Polski i Niemczech.

Opinie na temat TINTER

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Super miejsce!0%
Fajne miejsce0%
Jest ok0%
Nie jest najlepiej0%
Nie polecam!0%

To miejsce jeszcze nie ma opinii. Bądź pierwszy.

Znasz firmę TINTER?

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

loading...