Studio tatuażu

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Od kilku lat coraz popularniejsze stają się tatuaże. Tatuowanie to wprowadzanie cieniutką igłą barwnika pod skórę, którego efektem jest trwały wzór na skórze. Pierwsza wizyta w studiu tatuażu w Legnicy zwykle budzi emocje. Legniccy profesjonaliści starają się, aby klient wyszedł z ich studia zadowolony. W legnickim salonie można także zakryć nieudane tatuaże nowymi wzorami. Jeśli chcesz skorzystać z usług jednego z legnickich studiów tatuaży, to przy wyborze kieruj się intuicją, opiniami klientów, a także rekomendacjami znajomych.

Tatuaże w Legnicy

Przed zrobieniem tatuażu upewnij się, że naprawdę tego chcesz, ponieważ jest on trwały i dosyć trudny do usunięcia. Wybierając studio tatuażu sprawdź opinie na jego temat i obejrzyj portfolio wybranego tatuatora. Zwróć uwagę na przestrzeganie higieny oraz używanie sterylnych narzędzi w salonie. Zwykle w studio, także w Legnicy, możesz najpierw poprosić o tatuaż w wybranym wzorze wykonany za pomocą zmywalnej henny. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Przez ten czas możesz podjąć decyzję czy chcesz wykonać jeden z tatuaży proponowanych przez legnickich tatuatorów. Tatuaże są dobrym sposobem wyrażenia siebie przez klientów z Legnicy i okolic. Mają one różne rodzaje. Najpopularniejsze są małe czarno-białe lub kolorowe wzory czy napisy. Niejedno legnickie studio tatuaży wykonuje także duże tatuaże, na przykład w formie rękawa lub rozbudowanego wzoru. Podczas wizyty w studio możesz wybrać odpowiedni wzór dla siebie z katalogu. Najpierw jest wykonywany projekt tatuażu, a później wzór jest rysowany na skórze i wypełniany tuszem.

Przerabianie tatuaży w Legnicy

Zdarza się, że wykonany wzór nie podoba się już klientowi lub tatuaż jest zniekształcony. W takich przypadkach tatuatorzy w Legnicy oferują swoim klientom wykonanie coveru, czyli przerabianie tatuaży polegające na zakryciu ich innym wzorem. Zdarza się, że legnicki tatuator nie podejmie się przerobienia tatuaży, w których cover może nie zakryć wcześniejszego wzoru. W dobrym studiu tatuażu przed coverem wykonuje się laserowe usuwanie wzoru po którym traci on swoją intensywność. Dzięki temu tatuator w profesjonalnym studiu tatuażu łatwiej go zakryje. Wtedy na starym tattoo jest możliwe wykonanie zakrywającego go kolorowego coveru.

Cennik tatuaży w Legnicy

Wykonywanie tatuaży nie ma stałego cennika, ponieważ wycenia się je indywidualnie dla każdego klienta. Jedyną stałą cennika jest to, że cena rośnie wraz z wielkością i stopniem skomplikowania tatuaży. Jednak dobre wykonanie tatuaży jest warte ich ceny. Nie sugeruj się promocjami i schodzeniem z ceny, ponieważ nie świadczy to dobrze o studio. Przykładowo, w zależności od wielkości i rodzaju tatuaży, ceny wykonania wzoru 5x5cm oscylują między 180 a 230 zł. Jeśli chodzi o tatuaże w formie napisu to, przykładowo, za mały tatuaż o długości około 10 cm trzeba zapłacić około 210 zł. Przy wykonywaniu coveru, cena tatuażu jest zależna od tego, czy wcześniej wykonywano laserowe usuwanie poprzedniego wzoru oraz ile wizyt było potrzebne na zakrycie tatuażu. Pojedyncza sesja wykonywania tatuażu to koszt około 200-300 zł. Z kolei wykonanie tattoo w formie 3d jest droższe, ponieważ używanie kolorowych tuszów znacznie podnosi cenę wykonania tatuażu o jakieś 100-300 zł.

loading...