Solarium

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Kiedy nie mamy możliwości skorzystania z naturalnego źródła światła, bez dwóch zdań najszybszym i najefektywniejszym sposobem na opalenie ciała jest skorzystanie z solarium. W Legnicy można natknąć się na kilka placówek oferujących takie usługi. Czas pobytu w kabinie możemy ustalić w zależności od naszych potrzeb. Pamiętajmy, że są dwa rodzaje solarium – leżące i stojące. Wybór jest motywowany naszym poczuciem komfortu. W każdym solarium w Legnicy spotkamy przeszkolonych pracowników, którzy posłużą nam pomocą i radą. Profesjonaliści dobiorą odpowiednio długą sesję do koloru skóry, który chcemy uzyskać biorąc pod uwagę karnację klienta czy stan zdrowia. Cennik solarium jest zależny od czasu spędzonego w kabinie liczonego w minutach oraz od używanych lamp. W takich miejscach występuje również możliwość dokupienia specjalnych kosmetyków pielęgnujących i przyśpieszających opaleniznę.

Opalanie natryskowe w Legnicy

Ostatnio popularnym sposobem na odpowiednie zbrązowienie całego ciała stało się opalanie natryskowe. Wymaga większych nakładów finansowych od tradycyjnego solarium, ale nie wpływa negatywnie na nasze zdrowie. Klient nie jest narażony na szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe, ponadto opalanie w ten sposób nie powoduje reakcji fotoalergicznych oraz oparzeń skóry. Solarium natryskowe oferuje dwie możliwości nakładania kosmetyku – w kabinie lub za pomocą przeszkolonej kosmetyczki. Efektem jest uzyskanie równomiernej, zachwycającej opalenizny. Nawet najtrudniej dostępne miejsca nie są przeszkodą w nałożeniu preparatu. Jednak przed udaniem się na opalanie natryskowe w Legnicy, klient musi dobrze się przygotować do sesji. Rady może zaczerpnąć u specjalistek ale podstawą jest depilacja ciała co najmniej dobę przed zabiegiem oraz dokładne wykonanie peelingu. Ważne jest również przestrzeganie zasady, aby przed odwiedzinami solarium zachować suche ciało – nie używać balsamów, perfum czy dezodorantów. Po udanej sesji nie powinno się zakładać obcisłych ciuchów oraz kąpać przez kilka godzin. Taki zabieg gwarantuje utrzymanie się opalenizny przez następny tydzień lub dwa – w zależności od naszej pielęgnacji i stanu skóry. Cena opalania natryskowego jest zależna od wielkości powierzchni ciała jaką chcemy pokryć preparatem. Niektóre osoby decydują się jedynie na opalenie nóg lub twarzy, dekoltu i rąk.

Solarium kolagenowe w Legnicy

Nie jest to typowe solarium powodujące opaleniznę, a raczej zabieg kosmetyczny w wyniku którego nasza skóra staje się „odmłodzona”. Użycie lamp kolagenowych wzmacnia strukturę skóry, ponieważ pobudza produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry, jej jędrność i elastyczność. Po kilku sesjach da się zauważyć same korzyści – m.in.: spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, złagodzenie trądziku, czy przyśpieszenie gojenia ran. Światło lamp kolagenowych nie produkuje promieniowania ultrafioletowego, dzięki czemu nie opala skóry oraz działa na nią tylko w pozytywny sposób. Solarium kolagenowe nie jest powszechnie dostępne, jednak możemy je znaleźć również w Legnicy.

 

loading...