Siłownia

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Zdrowy styl życia jest obecnie bardzo cenionym trendem za którym podąża coraz więcej osób. Jedni biegają, drudzy trenują nording walking, jeszcze inni ćwiczą na świeżym powietrzu. Jednak najwygodniejszym rozwiązaniem dostępnym w każdą pogodę jest trening na siłowni. Obecnie niejedna legnicka siłownia dysponuje dobrej jakości sprzętem do ćwiczeń i odpowiednią ilością miejsca dla ćwiczących osób. Klienci, którzy wybierają siłownię na terenie Legnicy mogą także brać udział w zorganizowanych zajęciach grupowych.

Gdzie mieszczą się siłownie w Legnicy?

W Legnicy jest kilka godnych uwagi siłowni, w których można zrobić bardzo dobry trening. Większość z nich znajduje się na terenie miejskich galerii handlowych. Cieszą się uznaniem klientów, ponieważ mają świetną bazę sprzętową i organizują różnorodne zajęcia grupowe. Jednym z takich miejsc jest siłownia znajdująca się w Galerii Piastów. Lokal ten posiada rozbudowane strefy treningu funkcjonalnego i cardio. Z kolei siłownia w legnickich Piekarach dysponuje różnego rodzaju maszynami stacjonarnymi, cardio, a także strefą wolnych ciężarów. Korzystając z siłowni w Galerii Ferio można skorzystać ze stref do treningu funkcjonalnego, stretchingu oraz cardio. Siłownia zlokalizowana w galerii Gwarna dysponuje świetnie wyposażoną bazą treningową. Każda siłownia w Legnicy oferuje także pakiet zajęć grupowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. W swojej ofercie siłownie mają także zajęcia z instruktorami fitness oraz indywidualne treningi z trenerami personalnymi.

Crossfit w Legnicy

Niezwykle popularnym treningiem wśród legnickich klientów siłowni jest crossfit. Podczas takiego treningu cardio tętno utrzymuje się na poziomie 2/3 wysokości tętna maksymalnego. Jest to kluczowe, ponieważ wtedy dzięki odpowiedniemu dotlenieniu organizmu tłuszcz zmienia się w energię. Trening cardio ma bardzo korzystny wpływ na ogólną kondycję organizmu oraz reguluje metabolizm. Jest świetnym sposobem na obniżenie wagi ciała i jej późniejszą stabilizację. Niezależnie od kondycji każdy może trenować crossfit, ponieważ istnieje możliwość indywidualnego dostosowania stopnia trudności wykonywanych ćwiczeń. Jest to świetny trening dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję, są przemęczone albo zestresowane na co dzień. Korzystają z niego także osoby, które chcą mieć świetną sylwetkę. W zależności od miejsca w Legnicy można trenować inne odmiany crossfitu. Według cennika legnickiego crossfitu wejście na jedne zajęcia to koszt około 30-50 zł. Dostępne są także rozmaite karnety na większą ilość wejść.

loading...