Przyciemnianie szyb

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Do niedawna przyciemnianie szyb samochodowych wykonywano tylko fabrycznie. Obecnie coraz popularniejsze jest oklejanie szyb folią przyciemniającą o odpowiedniej przejrzystości. Przyciemnianie szyb samochodowych wykonują firmy zajmujące się dbaniem o wizerunek pojazdów. Usługa przyciemniania szyb wykonywana przez legnickie firmy ma zróżnicowany cennik w zależności od rodzaju wykorzystywanej folii oraz wielkości powierzchni do oklejenia. Szukając odpowiedniego specjalisty od przyciemniania szyb warto zwrócić uwagę na ceny i czas wykonania, a także na opinie innych klientów. Oklejanie szyb samochodowych folią przeciwsłoneczną ma wiele zalet. Ogranicza docieranie światła słonecznego do wnętrza samochodu. Poprawia skuteczność działania klimatyzacji. Zabezpiecza szyby przed rozbiciem i skaleczeniem pasażerów odłamkami szkła.

Legniccy specjaliści od zmiany koloru auta

Firmy zajmujące się przyciemnianiem szyb na Dolnym Śląsku, w tym w Legnicy, często wykonują także inne usługi. Jedną z nich jest zmiana koloru auta poprzez naklejenie folii dostępnych w różnych wzorach i kolorach. Dodatkowo oklejona folią karoseria jest chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem promieni słonecznych. Profesjonalne zamontowanie folii ochronnej przez legnickich fachowców pozwala uzyskać wygląd zbliżony do lakierowania, jednak dużo trwalszy. Zmianę koloru auta można także w pełni odwrócić poprzez usunięcie folii bez uszkodzenia lakieru.

Oklejanie samochodów w Legnicy

Coraz częściej właściciele samochodów decydują się na oklejanie nie tylko szyb, ale także wszystkich elementów swojego auta. Specjalistyczne serwisy w Legnicy używają do tego folii ochronnych, które mają wysoki połysk i są niemal niezauważalne. Chronią one lakier przed odpryskami oraz zanieczyszczeniami, takimi jak sól drogowa czy piasek. Oprócz oklejania szyb samochodowych, trwałą folią ochronną można zabezpieczyć inne elementy, które są najbardziej podatne na uszkodzenie, takie jak: maska, zderzaki, drzwi, klamki, lusterka, progi czy błotniki. Idealne przyleganie folii uzyskuje się poprzez wycięcie jej w określonym rozmiarze. Oklejony folią samochód można normalnie myć i pielęgnować specjalnie do tego przeznaczonym woskiem.

loading...