Paznokcie

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką eleganckiej kobiety. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się usługi w zakresie pielęgnacji paznokci u rąk i u nóg. W wielu legnickich salonach kosmetycznych można zadbać o paznokcie. Oferta manicure jest niezwykle różnorodna, więc każda mieszkanka Legnicy znajdzie odpowiedni dla siebie sposób pielęgnacji paznokci.

Niektóre zabiegi mają na celu zadbanie o wygląd naturalnej i zdrowej płytki paznokciowej oraz poprawy ogólnej kondycji paznokci. Jednym z zabiegów pielęgnacyjnych paznokci wykonywanym w salonach w Legnicy jest manicure biologiczny, który polega na przycięciu i opiłowaniu płytki paznokciowej, usunięciu skórek, wypolerowaniu paznokci i nałożeniu na nie specjalnej odżywki. Innym zabiegiem jest manicure japoński, podczas którego w płytkę paznokciową wciera się specjalną odżywczą pastę, na którą później wciera się puder. Dzięki temu w płytce działają odżywcze składniki, a paznokcie są gładkie i pełne blasku. Legnickie kosmetyczki wykonują także manicure połączony z malowaniem i zdobieniem paznokci. Klasycznym, niezwykle eleganckim sposobem zdobienia paznokci jest wykonanie french manicure, który polega na podkreślaniu końcówek paznokci na biało i wymalowaniu reszty płytki lakierem w transparentnym kolorze. W legnickich salonach stosowane są także tipsy, czyli nakładki z tworzywa sztucznego imitujące paznokcie, które poprawiają wygląd paznokci i pozwalają je wydłużyć. Paznokcie można także w dowolny sposób zdobić za pomocą pyłków, cyrkonii czy naklejek.

Najbardziej popularnym zabiegiem pielęgnacji stóp jest pedicure. Zabiegi pielęgnacji stóp i dłoni mogą być połączone z stylizacją paznokci, która jest wykonywana w legnickich salonach kosmetycznych za pomocą różnych materiałów: hybrydy, żelu, akrylu czy tytanu. Wybór konkretnego manicure zależy od indywidualnych preferencji klientki.

Pedicure w Legnicy

Stopy służą człowiekowi do chodzenia i są narażone na urazy i defekty, dlatego potrzebują szczególnej opieki i troski. Najłatwiej zadbać o stopy wybierając się na pedicure, zabieg pielęgnacyjny polegający na wyczyszczeniu martwego naskórka i wszelkich zgrubień ze skóry, a także obcięcie, opiłowanie i zadbanie o paznokcie u stóp. Podczas wykonywania pedicure można również pomalować i ozdobić paznokcie. Dzięki dobrze wykonanemu pedicure stopy stają się lżejsze i gładsze, skóra jest zadbana i odżywiona, a paznokcie lśnią wybranym kolorem.

Legnickie paznokcie hybrydowe

Klientki salonów kosmetycznych w Legnicy często proszą o zrobienie paznokci hybrydowych, ponieważ są niezwykle trwałe i pozwalają na posiadanie pięknych paznokci na co dzień, jak i na specjalną okazję. Trwałość manicure hybrydowego szacuje się na czas do trzech tygodni, jednak z reguły trzymają się dłużej. Efekt jest zależny przede wszystkim od szybkości tworzenia się odrostu na paznokciach. W legnickich salonach manicure hybrydowy polega na nadaniu płytce paznokciowej odpowiedniej długości oraz kształtu. Następnie odtłuszcza się płytkę paznokciową specjalnym preparatem, a później pokrywa się ją bazą i lakierem, po czym utwardza lampą UV. Dobrze wykonany manicure hybrydowy ma bardzo głęboki nasycony kolor oraz jest odporny na ścieranie, odpryskiwanie czy pęknięcie. Po odrośnięciu paznokci należy spiłować pozostałości lakieru i opcjonalnie nałożyć nowy kolor lub odżywkę. W bardzo podobny sposób wykonywany jest pedicure hybrydowy w legnickich salonach.

Paznokcie żelowe w Legnicy

Dla klientek, które nie chcą czekać aż paznokcie im odrosną, a chcą mieć ładny manicure, salony kosmetyczne w Legnicy proponują wykonanie paznokci żelowych. Ta metoda określana jest także jako modelowanie paznokci, ponieważ można ją wykonać na naturalnych paznokciach oraz na tipsach. Manicure żelowy polega na nałożeniu na płytkę paznokcia specjalnej światło utwardzalnej masy, która nadaje jej gładkość. W ten sposób przedłuża się także krótkie paznokcie, a za pomocą szablonów lub tipsów nadaje się im odpowiedni kształt.

Legnickie paznokcie akrylowe

Alternatywą dla paznokci żelowych są paznokcie akrylowe. W salonach w Legnicy proponowane są klientkom, które potrzebują mocniejszych paznokci. Są wspaniałym sposobem na błyskawiczne przedłużenie paznokci, a także na ich regenerację po obgryzaniu lub uszkodzeniu, ponieważ płytka swobodnie odrasta pod akrylem. Jest to świetny manicure dla osób, które mają delikatne i łamliwe paznokcie. Metoda przedłużania paznokci jest podobna do manicure żelowego z tą różnicą, że na płytkę nakłada się akrylowy proszek, który utwardza się na powietrzu. Manicure akrylowy utrzymuje się od trzech do czterech tygodni. Nie uszkadza płytki paznokci.

Paznokcie tytanowe w Legnicy

Alternatywą dla paznokci hybrydowych są paznokcie tytanowe. Ich wykonanie nie wymaga utwardzania lampą UV. Bardzo dobrze wzmacniają cienką i zniszczoną płytkę. W salonach kosmetycznych w Legnicy wykonuje się manicure tytanowy nakładając na paznokcie bazę oraz puder, który zawiera dwutlenek tytanu i twardnieje pod wpływem powietrza. Ta metoda pozwala przedłużyć paznokcie, jak również uzupełnić poprzedni manicure, co jest jej zaletą w porównaniu do paznokci hybrydowych. Manicure tytanowy jest trwały i bezpieczny dla skóry. Jednak aby go usunąć, dobrze skorzystać z usług kosmetyczki.

loading...