OliCars

Należy do kategorii: Przyciemnianie szybPranie tapicerki

OliCars

Co to jest detailing? To kompleksowe usługi pielęgnacji aut o najwyższym standardzie. OliCars Auto Detailing specjalizuje się w wysoce efektywnej renowacji lakieru, na którą składają się zarówno polerowanie lakieru, jak i pokrywanie lakieru specjalistycznymi powłokami nabłyszczającymi i ochronnymi – tradycyjnymi woskami oraz najnowocześniejszymi powłokami ceramicznymi lub zabezpieczenie poprzez oklejenie auta bezbarwną folią ochronną PPF.

Detailing to również gruntowne czyszczenie i odżywienie elementów wnętrza samochodu, w tym czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie tapicerki materiałowej, jak również ozonowanie wnętrza pojazdu. Na życzenie klienta, przywracamy blask również innym elementom auta: felgom, reflektorom itp. Jest to swoisty „samochodowy lifting”, ponieważ jego celem jest najczęściej usunięcie śladów eksploatacji auta, a więc jego odmłodzenie, lub zachowanie “salonowego” wyglądu na dłuższy czas.

Coraz częściej detailing stosowany jest także w nowych samochodach, gdyż dzięki specjalnym ceramicznym powłokom ochronnym, auto dłużej zachowuje swój perfekcyjny wygląd. Dostęp do topowych powłok możliwy jest tylko w akredytowanych studiach detailingowych legitymujących się potwierdzonym doświadczeniem w zakresie wykorzystania powłok ceramicznych.

Oferujemy także zarówno przyciemnianie i oklejanie szyb samochodowych jak i szyb okiennych oraz szyb w drzwiach, mieszkaniach, biurach.

Wybierając przyciemnienie szyb w OliCars Legnica, możesz wybrać różny stopień przyciemnienia oraz jakość folii. W naszej ofercie znajdują się również folie ceramiczne zwiększające komfort cieplny.

Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność zwiększa wartość rynkową.

Opinie na temat OliCars

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Super miejsce!0%
Fajne miejsce0%
Jest ok0%
Nie jest najlepiej0%
Nie polecam!0%

To miejsce jeszcze nie ma opinii. Bądź pierwszy.

Znasz firmę OliCars?

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

loading...