Kręgielnia

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Jeśli marzy Ci się szczypta rywalizacji, wybierz się z przyjaciółmi do kręgielni. Gra w kręgle jest jedną z popularnych rozrywek dla osób w każdym wieku. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem kręgli jest bowling. Rozgrywka odbywa się na specjalnym torze w kręgielni w Legnicy. Na końcu toru ustawione są kręgle, które zawodnik strąca kulą rzuconą w odpowiedni sposób. Są różne kule do kręgli, które mają określoną wielkość i wagę. Jeśli masz ochotę zagrać w kręgle, wybierz się do jednej z kręgielni legnickich. Zabierz ze sobą znajomych i rozegrajcie wspólnie mecz kręglowy. Często w kręgielni jest także odpowiednie zaplecze do urządzenia imprezy urodzinowej, na którą zaprosisz swoich legnickich przyjaciół.

Gdzie iść na kręgle w Legnicy?

Kręgle w Legnicy cieszą się dużym zainteresowaniem. W miejscu, gdzie jest kręgielnia, często można zagrać także w bilard i inne gry. Zwykle jest tam bar, w którym można zamówić napoje bezalkoholowe i alkoholowe, a także słone i słodkie przekąski. Szukając kręgielni w Legnicy zwróć uwagę na kilka kwestii. Im lepsza jakość wyposażenia toru do kręgli, tym większa satysfakcja z gry. Zwykle przy wejściu na kręgielnię wymagane jest specjalne obuwie zmienne, przeznaczone do gry. Często można je wypożyczyć odpłatnie na miejscu. Chcesz połączyć rozrywkę z organizacją imprezy rodzinnej, towarzyskiej, firmowej lub okolicznościowej? Zwróć uwagę na to, czy lokal posiada odpowiednie zaplecze i wyposażenie do organizacji tego typu imprez.

Bowling w legnickich lokalach

W kręgle może zagrać każdy. Jest to prosta gra, choć zbicie wszystkich kręgli wymaga precyzyjnego rzutu kulą. Dla wielu osób jest to niezwykle atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu. Bowling jest najpopularniejszym rodzajem gry w kręgle. Tak popularnym, że wiele osób określeniem „gra w kręgle” określa właśnie bowling. Jeśli lubisz rywalizację i dobrą zabawę, wybierz się do kręgielni w Legnicy. Czeka tam na Ciebie świetna rozrywka. Zabierz ze sobą przyjaciół i rozegraj mecz w kręgle. Odpocznij i zrelaksuj się w doskonale zaaranżowanym otoczeniu. Skorzystaj z menu baru, posłuchaj muzyki i ciesz się towarzystwem znajomych. Niezapomniane przeżycia i wspaniałą atmosferę będziesz jeszcze długo wspominać.

Kręgielnia w Legnicy – cennik

Jeśli chcesz zagrać w kręgle i zobaczyć jak tocząca kula zbija piony, wybierz się do legnickiej kręgielni. W związku z dużym zainteresowaniem zwykle obowiązuje rezerwacja toru. Dlatego z wyprzedzeniem, już na etapie planowania, zarezerwuj tor w danym dniu na określoną godzinę. W legnickiej kręgielni możesz także urządzić spotkanie z przyjaciółmi lub inną imprezę. Jeśli kręgielnia w Legnicy oferuje taką opcję, to posiada odpowiednie zaplecze organizacyjne. Cennik korzystania z toru w legnickiej kręgielni jest zróżnicowany, zwykle jest to od kilkudziesięciu do nawet stu złotych za godzinę. Cennik jest zależny od tego jaka jest pora dnia i dzień tygodnia. Na jednym torze może grać zwykle kilka osób. Można także wypożyczyć obuwie do gry za opłatą. Jeśli chcesz miło i ekscytująco spędzić czas, wybierz się na kręgle do legnickiej kręgielni.

loading...