Kebab

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Kebab cieszy się sporą popularnością wśród dań typu fast food. Wywodzi się z kuchni orientalnej, gdzie jest uznawany za zdrowy pełnowartościowy posiłek. Kebab to pieczone mięso z rusztu, połączone z surówką z warzyw i polane sosem. Może być podawany w bułce lub serwowany na talerzu. Legnickie lokale proponują kilka rodzajów kebabów, które można zjeść na miejscu, wziąć na wynos lub zamówić z dowozem. Jeśli chcesz zjeść smaczny i dobrze przyrządzony kebab to koniecznie zajrzyj do jednego z serwujących go lokali w Legnicy.

Kebab na dowóz w Legnicy

Jeśli nie masz czasu wyjść z domu żeby coś zjeść albo masz niespodziewanych gości, to możesz wybrać opcję zamówienia i dowozu kebabu z jednego z legnickich lokali. Zróżnicowana i bogata oferta kebabów pozwoli nawet najbardziej wymagającemu klientowi wybrać odpowiednie dla siebie danie. Smakosze mogą zamówić kebaby z baraniną, wołowiną, wieprzowiną, drobiowe i wegetariańskie. Na stronach internetowych kilku legnickich lokali jest dostępne menu, z którego można wybrać to, co się chce zjeść, a następnie złożyć zamówienie telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Większość lokali w Legnicy proponuje możliwość dowozu zamówionego kebabu. Należy wtedy złożyć zamówienie, którego wartość mieści się w określonej kwocie minimalnej. W niektórych lokalach dostawa jest dodatkowo płatna, chyba że został ustalony pułap zamówienia, którego osiągnięcie umożliwia bezpłatny dowóz. Do dań na wynos doliczany jest także koszt opakowań.

Najpopularniejsze kebaby w Legnicy

Legnicka mała gastronomia słynie ze smacznych kebabów w korzystnej ofercie cenowej. Dostępność różnych wariantów sprawia że każdy klient wybierający kebabowe danie w Legnicy znajdzie coś dla siebie. W zależności od tego z jakiej tradycji orientalnej czerpie dany lokal, danie będzie inaczej skomponowane, doprawione oraz podane. Z tego powodu kebaby zamówione w najpopularniejszych legnickich lokalach, takich jak: Cyrus Legnica, Zahir Kebab, Zaza Kebab, Doner Kebab czy Kebab House, mogą się od siebie różnić.

Cyrus Legnica

Cyrus Kebab słynie ze smaków kuchni kurdyjskiej. W menu są różne rodzaje kebabów: kanapki dania obiadowe, dania z grilla oraz sałatki. Dowóz na terenie Legnicy kosztuje 5 zł przy kwocie zamówienia powyżej 30 zł, a powyżej 50 zł dowóz jest gratis. Godziny otwarcia: pon-czw. 10-22, pt-sob. 10-24 oraz nd. 11-22. Numer tel.: +48 509 969 117.

Zahir Kebab

Legnicki Zahir Kebab jest częścią ogólnokrajowej sieci lokali. Jego menu obejmuje różne rodzaje kebabów oraz dania z mięsem, frytkami i sałatkami w opcji małej i średniej. Możliwy jest dowóz na terenie Legnicy przy zamówieniu za minimum 20 zł. Godziny otwarcia: pn-czw. 9.30-2.00, pt-sob. 9.30-6.00, nd. 11.30-2.00. Numer tel.: +48 577 122 801.

Zaza Kebab

Zaza Kebab słynie z oryginalnego tureckiego kebaba. W menu znajdują się kebaby w bułce, rollo i zestawy, które są dostępne w opcji jako małe lub duże. Dowóz zamówienia jest możliwy. Godziny otwarcia: pn-czw. 10-24, pt-sob. 11-3, nd. 12-23. Numer tel.: +48 768 545 664, +48 574 283 362.

Doner Kebab

W legnickim rynku znajduje się Doner Kebab, w którym można zjeść dobre orientalne danie w niewygórowanej cenie. Menu obejmuje kebaby w bułce, tortilii i na talerzu, a także burgery i sałatki. Dowóz nie jest możliwy. Godziny otwarcia: pn-czw. 10-23, pt-sob. 10-2, nd. 9-17. Numer tel.: +48 730 002 481.

Kebab House

W Kebab House każdy zje tanio, smacznie i szybko turecki kebab. Menu lokalu jest dostępne telefonicznie lub na miejscu w lokalu. Nie została udostępniona informacja o dowozie. Godziny otwarcia: pn-sb. 13-22, nd. nieczynne. Numer tel.: +48 669 406 095.

loading...