grant

Należy do kategorii: Kantor

GRANT

Kantor Grant to firma z ponad 20-letnią tradycją w zakresie dostarczania kompleksowych usług związanych z branżą walutową. Tworzy ją grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów, poszerzających swoją wiedzę o nowe wyzwania, które stawia przed nimi rynek finansowy. Transakcje realizowane są za pośrednictwem banków, cieszących się wieloletnim zaufaniem Klientów w Polsce, a należą do nich: Santander, Banko Pekao i Raiffeisen BANK. Kantor Grand działa w oparciu o liczną sieć kantorów, których punkty zlokalizowane zostały m.in. w Legnicy, Jaworze i we Wrocławiu.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Atrakcyjne ceny zakupu i sprzedaży walut popularnych i tych mniej znanych, na szczególne życzenie Klienta.

Rzetelność i bezpieczeństwo prowadzonych transakcji podlegające pod nadzór Narodowego Banku Polskiego i Ministerstwa Finansów.

Wsparcie doświadczonej kadry, która oferuje konsultację w sprawie korzystnej wymiany walut. Nie musisz znać się na walutach. Nasz personel otwarty jest na wszystkich Klientów, również tych nieposiadających doświadczenia. Chcesz zacząć oszczędzać i regularnie dokonywać wymiany walut? Poradź się naszych specjalistów, kursy których walut są najbardziej korzystne, i kiedy przeprowadzić transakcję z największym profitem dla Twoich interesów.

Możliwość negocjacji ceny, co jest doskonałą opcją szczególnie w przypadku obrotu dużymi sumami.

W naszym kantorze – wymiana walut przez internet za pośrednictwem numerów kont bankowych podanych na stronie.

Szybkość działania, bo czas to pieniądz, a my szanujemy go szczególnie. To priorytet naszej pracy. Wychodzimy również z ofertą wymiany wcześniej zamówionych indywidualnie, dużych sum pieniędzy.

 

Opinie na temat GRANT

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Super miejsce!0%
Fajne miejsce0%
Jest ok0%
Nie jest najlepiej0%
Nie polecam!0%

To miejsce jeszcze nie ma opinii. Bądź pierwszy.

Znasz firmę GRANT?

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

loading...