Fotografia ślubna Natalia Peryga

Należy do kategorii: Fotograf ślubny

Fotografia ślubna Natalia Peryga

Najpiękniejsza fotografia ślubna powstaje wtedy, kiedy fotograf patrzy na Was swoim sercem. Widzi i czuje miłość unoszącą się w powietrzu, poprzez Wasze spojrzenia, gesty, subtelne muśnięcia dłoni. Potrafi uchwycić te ulotne momenty i zapisywać je poprzez swoje zdjęcia.

Nazywam się Natalia Peryga i mam zaszczyt wykonywać najpiękniejszy zawód na świecie. Ten zawód, to fotograf ślubny. Chcesz mnie lepiej poznać? Zapraszam na moją stronę!

Dzięki Wam mogę być świadkiem Waszej miłości i przeżywać te jedyne w swoim rodzaju emocje, jakie towarzyszom parze młodej w dniu ślubu. Wszystkie tak pozytywne i szczere. Uwielbiam je z Wami dzielić.

Bo przecież piękny ślub i wspaniałe wesele, to jedne z tych wydarzeń, które będziesz wspominać do końca życia. Dlatego zawsze staram się wyłapać te jedyne, niepowtarzalne emocje i tworzyć dla Was najpiękniejsze zdjęcia ślubne.

To właśnie dzięki temu, dzięki Wam i naszej współpracy mam zaszczyt nosić tytuł Professional of WPE | najlepszy fotograf ślubny w Polsce | TOP 1 fotograf w Polsce oraz być na 37. miejscu listy TOP 100 fotografów na świecie – TOP 100 Photographers in the World – wg jednego z najbardziej prestiżowych stowarzyszeń fotograficznych na świecie WPE Awards International Photography.

Oprócz tego jestem członkiem elitarnych stowarzyszeń fotograficznych takich jak: Fearless, WPPI, ISPWP, WPE.

Opinie na temat Fotografia ślubna Natalia Peryga

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Super miejsce!0%
Fajne miejsce0%
Jest ok0%
Nie jest najlepiej0%
Nie polecam!0%

To miejsce jeszcze nie ma opinii. Bądź pierwszy.

Znasz firmę Fotografia ślubna Natalia Peryga?

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

loading...