Fitness

Jesteśmy legnickim, kameralnym klubem crossfit. Wszystkie nasze treningi przeprowadzone są pod okiem doświadczonych trenerów personalnych.

GOFIT FITNESS | GYM | CLUB | CROSS Nowy fitness klub w Galerii Piastów. Jesteśmy nowoczesnym miejscem...

Doskonale wiemy jak sprawić, żeby czas poświęcony na ćwiczenia w grupie był czystą przyjemnością. Klub Arena to...

Fitness Piekary to miejsce, do którego zapraszamy wszystkich, bez względu na płeć, wiek czy stopień wtajemniczenia w...

Well Fitness to wyjątkowa sieć siłowni. Tworzymy społeczność, która wspiera się w świadomym i skutecznym osiąganiu celów...

Popularna obecnie idea zdrowego stylu życia zapełnia legnickie kluby fitness gronem klientów dbających o swoją kondycję. Oferta zajęć grupowych obejmuje spokojne, jak i dynamiczne treningi, a także zajęcia relaksacyjne. Jeśli chcesz uspokoić umysł to joga będzie idealna dla Ciebie. W uelastycznieniu mięśni i rozluźnieniu napięć w ciele pomoże pilates. Podczas stretchingu odprężysz się jednocześnie rozciągając mięśnie. A na zajęciach fit ball, ćwicząc z dużą piłką, wzmocnisz mięśnie i zrelaksujesz się. W Legnicy na pewno znajdziesz trening fitness dopasowany do swoich upodobań.

Gdzie na fitness w Legnicy?

Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów zajęciami fitness, w Legnicy powstaje coraz więcej klubów oferujących tego typu treningi. Sporą popularnością cieszą się lokale umiejscowione w legnickich galeriach handlowych. Jednym z nich jest klub fitness w legnickich Piekarach, którego oferta zawiera dynamiczne treningi, których celem jest modelowanie sylwetki i spalanie tkanki tłuszczowej, a także spokojne zajęcia, których celem jest wzmocnienie mięśni i relaksacja. Z kolei klub fitness w Galerii Ferio proponuje klientom zróżnicowaną ofertę zajęć dla aktywnych, a także dla osób preferujących wolne ćwiczenia. W centrum Legnicy są kluby fitness, których dogodna lokalizacja przekłada się na ilość odwiedzanych przez nich klientów. W legnickich klubach fitness jest honorowana karta Multisport, dzięki której klient może liczyć na darmowe wejścia oraz inne udogodnienia. Udział w programie Multisport pozwala także na korzystanie z innych atrakcyjnych aktywności przez cały rok.

A może joga w Legnicy?

Joga zwykle kojarzy się z wykonywaniem skomplikowanych figur. W rzeczywistości jest to specjalnie opracowany system ćwiczeń połączonych z odpowiednimi technikami oddychania. Zaletą jogi jest to, że jej praktykowanie pozwala oczyścić umysł z kłębiących się myśli oraz uwolnić od napięć i stresów. Zwiększa także elastyczność ciała oraz pomaga w rozciągnięciu i wzmocnieniu mięśni. Stanowi połączenie treningu ciała z wyciszeniem umysłu. W zależności od legnickiego klubu fitness joga jest realizowana na różnych poziomach. Zwykle osoby rozpoczynające swoją przygodę z jogą uczęszczają na zajęcia dla początkujących, gdzie poznają podstawy. Osoby, które ćwiczą już ponad rok lub dłużej uczęszczają na zajęcia dla zaawansowanych. Joga praktykowana w klubach w Legnicy jest doskonałym sposobem na odetchnięcie od codziennych stresów i wyćwiczenie pięknego ciała. Jeśli chcesz się zregenerować po trudnym dniu, to koniecznie wybierz się na jogę do legnickiego klubu.

Pilates w Legnicy

Innym rodzajem ćwiczeń wzmacniających i uelastyczniających mięśnie jest pilates. Jego celem jest wzmocnienie mięśni głębokich brzucha i mięśni przykręgosłupowych, których funkcją jest stabilizowanie i zapobieganie bólom kręgosłupa. Ćwiczenie pilatesu dobrze wpływa na uelastycznienie ciała i wysmuklenie sylwetki. W legnickich klubach fitness pilates jest często prowadzony w ramach zajęć profilaktycznych dla zdrowego kręgosłupa. Wolne i precyzyjne wykonywanie ćwiczeń pomaga w zminimalizowaniu skutków przeciążeń kręgosłupa oraz zmniejsza napięcia. Pilates można także ćwiczyć z piłkami wykonując ćwiczenia równoważne i wzmacniające mięśnie. Jest to świetnie rozwiązanie dla osób, które wolą spokojne i płynne wykonywanie ćwiczeń od szybkiego aerobiku. Ćwicząc pilates masz także szansę optymalnie obniżyć poziom stresu oraz poprawić swój ogólny stan zdrowia.

loading...