Fitness

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Popularna obecnie idea zdrowego stylu życia zapełnia legnickie kluby fitness gronem klientów dbających o swoją kondycję. Oferta zajęć grupowych obejmuje spokojne, jak i dynamiczne treningi, a także zajęcia relaksacyjne. Jeśli chcesz uspokoić umysł to joga będzie idealna dla Ciebie. W uelastycznieniu mięśni i rozluźnieniu napięć w ciele pomoże pilates. Podczas stretchingu odprężysz się jednocześnie rozciągając mięśnie. A na zajęciach fit ball, ćwicząc z dużą piłką, wzmocnisz mięśnie i zrelaksujesz się. W Legnicy na pewno znajdziesz trening fitness dopasowany do swoich upodobań.

Gdzie na fitness w Legnicy?

Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów zajęciami fitness, w Legnicy powstaje coraz więcej klubów oferujących tego typu treningi. Sporą popularnością cieszą się lokale umiejscowione w legnickich galeriach handlowych. Jednym z nich jest klub fitness w legnickich Piekarach, którego oferta zawiera dynamiczne treningi, których celem jest modelowanie sylwetki i spalanie tkanki tłuszczowej, a także spokojne zajęcia, których celem jest wzmocnienie mięśni i relaksacja. Z kolei klub fitness w Galerii Ferio proponuje klientom zróżnicowaną ofertę zajęć dla aktywnych, a także dla osób preferujących wolne ćwiczenia. W centrum Legnicy są kluby fitness, których dogodna lokalizacja przekłada się na ilość odwiedzanych przez nich klientów. W legnickich klubach fitness jest honorowana karta Multisport, dzięki której klient może liczyć na darmowe wejścia oraz inne udogodnienia. Udział w programie Multisport pozwala także na korzystanie z innych atrakcyjnych aktywności przez cały rok.

A może joga w Legnicy?

Joga zwykle kojarzy się z wykonywaniem skomplikowanych figur. W rzeczywistości jest to specjalnie opracowany system ćwiczeń połączonych z odpowiednimi technikami oddychania. Zaletą jogi jest to, że jej praktykowanie pozwala oczyścić umysł z kłębiących się myśli oraz uwolnić od napięć i stresów. Zwiększa także elastyczność ciała oraz pomaga w rozciągnięciu i wzmocnieniu mięśni. Stanowi połączenie treningu ciała z wyciszeniem umysłu. W zależności od legnickiego klubu fitness joga jest realizowana na różnych poziomach. Zwykle osoby rozpoczynające swoją przygodę z jogą uczęszczają na zajęcia dla początkujących, gdzie poznają podstawy. Osoby, które ćwiczą już ponad rok lub dłużej uczęszczają na zajęcia dla zaawansowanych. Joga praktykowana w klubach w Legnicy jest doskonałym sposobem na odetchnięcie od codziennych stresów i wyćwiczenie pięknego ciała. Jeśli chcesz się zregenerować po trudnym dniu, to koniecznie wybierz się na jogę do legnickiego klubu.

Pilates w Legnicy

Innym rodzajem ćwiczeń wzmacniających i uelastyczniających mięśnie jest pilates. Jego celem jest wzmocnienie mięśni głębokich brzucha i mięśni przykręgosłupowych, których funkcją jest stabilizowanie i zapobieganie bólom kręgosłupa. Ćwiczenie pilatesu dobrze wpływa na uelastycznienie ciała i wysmuklenie sylwetki. W legnickich klubach fitness pilates jest często prowadzony w ramach zajęć profilaktycznych dla zdrowego kręgosłupa. Wolne i precyzyjne wykonywanie ćwiczeń pomaga w zminimalizowaniu skutków przeciążeń kręgosłupa oraz zmniejsza napięcia. Pilates można także ćwiczyć z piłkami wykonując ćwiczenia równoważne i wzmacniające mięśnie. Jest to świetnie rozwiązanie dla osób, które wolą spokojne i płynne wykonywanie ćwiczeń od szybkiego aerobiku. Ćwicząc pilates masz także szansę optymalnie obniżyć poziom stresu oraz poprawić swój ogólny stan zdrowia.

loading...