Dlaczego warto pójść na szkolenie z makijażu? 5 zalet, które przybliżą Cię do podjęcia decyzji.

6 kwietnia 2021 0 Komentarzy

Oceń

1. Nauczysz się podkreślać swoje atuty urody na profesjonalnym kursie makijażu

Czy wiesz jakie są Twoje atuty urody? Co warto podkreślić makijażem, a co lepiej zatuszować? Jeśli masz z tym problem, to kurs makijażu jest dla Ciebie! Na kursie dowiesz się jakim typem urody jesteś, w jakich kolorach jest Ci do twarzy i przede wszystkim nauczysz się uniwersalnego, prostego makijażu, który sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać promiennie i zdrowo.

Krok po kroku wykonasz wspólnie z szkoleniowcem uniwersalny dla Ciebie makijaż, dowiesz się do czego służą poszczególne kosmetyki oraz jak ich prawidłowo używać.

2. Wspólnie dobierzecie odpowiednią pielęgnację i kosmetyki kolorowe do Twojej skóry.

Ponad połowa kobiet nie wie jakiego rodzaju skóry jest posiadaczką oraz jak prawidłowo dobrać pielęgnację do jej potrzeb. W dobie konsumpcjonizmu próbujemy różnych specyfików, z nadzieją, że natrafimy na ten idealny dla nas. Niestety dopóki nie dowiesz się jaki masz rodzaj cery i co jest dla Ciebie dobre będziesz dalej popełniać te same błędy, a co za tym idzie będziesz wydawać pieniądze na niepotrzebne Ci kosmetyki.

3. Już nigdy nie kupisz “bubli” kosmetycznych, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

Po odbytym kursie będziesz wiedziała jakie kosmetyki są dla Ciebie i w co warto zainwestować. Dobierzesz odpowiedni dla siebie podkład pod względem kolorystycznym oraz jego przeznaczenia do danego typu skóry. Zamiast 20 różnych szminek, które wcześniej miałaś w swojej kosmetyczne, ograniczysz się do 5 podstawowych, dzięki którym będziesz wyglądać zjawiskowo. Same zakupy będą dla Ciebie przyjemnością, ponieważ będziesz wiedziała w jakim celu idziesz na zakupy i nie będziesz kupować pod wpływem chwili, impulsu.

Przeczytaj również:  Jak usunąć przebarwienia po trądziku?

4. Poznasz akcesoria i ich zastosowanie w makijażu.

Nie jesteś jedyna, każdy na początku swojej drogi makijażowej nie wiedział do czego służy jaki pędzel i dlaczego warto używać gąbeczki do makijażu. Wszystkie akcesoria zarówno do twarzy jak i oczu masz okazję przetestować i poznać na kursie. Zwrócisz uwagę na higienę swojego makijażu oraz dowiesz się w jaki sposób prawidłowo czyścić swoje pędzle i gąbeczki.

5. Makijaż stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie codziennym obowiązkiem.

Po kursie Twoje umiejętności makijażu będą dużo większe, a co za tym idzie chętniej będziesz chciała się malować i eksperymentować, nie mówiąc już o zakupach makijażowych, które będą sprawiały Ci ogromną radość. Makijaż w końcu będzie dla Ciebie przyjemnością, zaczniesz eksperymentować z kolorami, konsystencją i techniką nakładania makijażu. Makijaż stanie się dla Ciebie dopełnieniem Twojej stylizacji. Dobry kurs makijażu sprawi, że będziesz bardziej pewna siebie, ponieważ będziesz znała swoje atuty urody i będziesz potrafiła je podkreślać.

Przeczytaj również:  Co się znajduje po lewej stronie brzucha?

 

Zapraszamy na profesjonalny makijaż we Wrocławiu

Każda z nas lubi od czasu do czasu poczuć się luksusowo, dlatego jeśli będziesz potrzebowała makijażu na wielkie wyjście, możesz zawsze skorzystać z usług wizażystki, która sprawi, że będziesz wyglądać jak milion dolarów. Zapraszam do mojego studio TheMakijaż, gdzie wykonuję makijaże okazjonalne, prowadzę kursy na własne potrzeby oraz przygotowuje przyszłych wizażystów do zawodu – szkolenia z makijażu we Wrocławiu. Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie interentowej: www.themakijaz.pl

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.