Dj na wesele

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Jednym z ważnych elementów o które należy zadbać przy organizacji wesela jest wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. Coraz częściej młode pary wybierają usługi DJ-a, który podczas wesela odtwarza muzykę z płyt lub bezpośrednio z komputera, co umożliwia większy wybór piosenek przez gości. W Legnicy i okolicy jest kilkunastu DJ-ów, którzy zapewnią różnorodną muzykę na przyjęciu weselnym. Większość z legnickich DJ-ów wykonuje także funkcję wodzireja na weselu. Cennik usług DJ-ów jest zróżnicowany ze względu na ich doświadczenie oraz prestiż.

Dobry wodzirej w Legnicy

Często zdarza się, że legnicki DJ jednocześnie prowadzi zabawę weselną pełniąc funkcję wodzireja, ale nie jest to normą. Dlatego warto zasięgnąć informacji o tym, czy ta usługa jest świadczona przez wybranego DJ-a. Jeśli nie to trzeba znaleźć także wodzireja, którego zadaniem jest prowadzenie zabawy weselnej w sposób ustalony z nowożeńcami i czuwanie nad jej przebiegiem. Wodzirej ma także dbać o to, aby goście dobrze się bawili podczas wesela. Profesjonalny wodzirej powinien mieć wysoką kulturę osobistą i świetnie się prezentować, a także być elastyczny i dostosowywać się do potrzeb gości weselnych. W Legnicy można znaleźć zdolnych wodzirejów, których zatrudnienie na weselu jest gwarancją świetnej zabawy i niezapomnianych wspomnień. Większość z nich jest także DJ-ami albo członkami zespołu muzycznego. Przeglądając portale weselne można znaleźć wielu wodzirejów, którzy chętnie zajmą się oprawą legnickiego wesela. Honorarium dla wodzireja może podnieść koszt wesela o kwotę od 1000 zł do 2000 zł.

Cennik DJ-ów weselnych

Ceny usług DJ-ów weselnych są zróżnicowane w zależności od ich profesjonalizmu i popularności, ale z pewnością są niższe niż ceny zespołów muzycznych. Wynika to z tego, że DJ zwykle gra sam albo w duecie. Często pełni także jednocześnie funkcję wodzireja, który zajmuje się zabawą gości weselnych. Cena usług DJ-ów waha się w granicach od 2000 zł do 4000 zł w zależności od wesela. Jeśli zależy Ci na weselu prowadzonym przez dobrego DJ-a to szukaj go nawet rok lub dwa przed planowanym terminem uroczystości.

loading...