Dermatolog

Brak firm w katalogu

Witryna jest w budowie - z czasem pojawi się więcej firm.

Skóra jest największym narządem w ludzkim ciele, dlatego należy o nią szczególnie dbać. Działanie warunków atmosferycznych, przebywanie w niskich albo wysokich temperaturach, wystawianie skóry na promienie słoneczne, przewlekłe choroby oraz inne czynniki często powodują różnego rodzaju podrażnienia, wysypki, trądzik, grzybice czy choroby wirusowe skóry. Wiele osób zmaga się z łojotokowym czy atopowym zapaleniem skóry, łuszczycą lub chorobami włosów i paznokci. W przypadku takich problemów warto udać się na konsultację do legnickiego dermatologa, który specjalizuje się w leczeniu chorób skóry. W zdecydowanej większości przypadków leczenie dermatologiczne przynosi dużą poprawę lub całkowite wyleczenie. Oferta usług, które świadczą dermatolodzy w Legnicy jest bardzo zróżnicowana. Diagnozują i leczą ogólne choroby skóry, a także wykonują różne zabiegi korekcyjne i estetyczne za pomocą laseroterapii, kriochirurgii czy elektrokoagulacji. Często są także specjalistami w zakresie wenerologii, czyli leczenia chorób przenoszonych drogą płciową. Wybierając odpowiedniego dla siebie dermatologa w Legnicy należy zwracać uwagę na opinie jego pacjentów. W przypadku trudnych i skomplikowanych problemów skórnych najlepiej znaleźć legnickiego lekarza dermatologa, który specjalizuje się w skutecznym leczeniu określonej choroby. W Legnicy jest kilkunastu specjalistów dermatologów, którzy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem w zakresie dermatologii ogólnej, a także specjalizują się w leczeniu konkretnych dolegliwości skóry.

Gabinety dermatologiczne w Legnicy

Lekarz pracujący w gabinecie dermatologicznym w Legnicy oferuje swoim pacjentom porady w zakresie dermatologii ogólnej oraz leczenie chorób skóry. W gabinecie legnickiego dermatologa można także usunąć różnego rodzaju zmiany skórne, takie jak brodawki, znamiona i inne zmiany skórne. Dobry lekarz dermatolog przeprowadzi wywiad z pacjentem, zleci potrzebne badania, zdiagnozuje problem i zaleci odpowiednie leczenie. Najlepsi w swojej dziedzinie dermatolodzy wykazują się dużą, na bieżąco aktualizowaną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób skóry. Przykładowa cena wizyty u dermatologa to 120 zł za konsultację. Szukając dobrego dermatologa warto zapoznać się z publikowanymi w internecie rankingami lekarzy specjalistów.

Legnicki dermatolog na NFZ

W Legnicy można skorzystać z porady dermatologa w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Rejestracja jest możliwa na podstawie skierowania wydanego przez lekarza POZ. Czas oczekiwania na wizytę u dermatologa przyjmującego w ramach legnickiego NFZ jest uzależniony od ilości oczekujących pacjentów. W przychodni dermatologicznej oprócz diagnozy i leczenia, badane są zmiany skórne, a także wykonywane są zabiegi dermatologiczne. W niektórych publicznych placówkach służby zdrowia można także skorzystać z konsultacji dermatologa przez 24h na dobę. Jest to zależne od tego, czy dana placówka prowadzi dyżur dermatologiczny.

Dermatolog przyjmujący prywatnie w Legnicy

W Legnicy dermatolog przyjmuje także prywatnie. W ramach swoich usług zajmuje się nie tylko diagnozowaniem chorób skóry, ale także wykonywaniem zabiegów dermatologicznych oraz zabiegów medycyny estetycznej. Dermatolog praktykujący prywatnie w Legnicy dysponuje coraz bardziej nowoczesnymi środkami, które wykorzystuje do leczenia swoich pacjentów. Niektórzy dermatolodzy działają w ramach prywatnej kliniki dermatologicznej. W pilnym przypadku istnieje także możliwość umówienia się na wizytę do dermatologa w niedzielę. Cena wizyty u dermatologa: konsultacja od 120 zł, zabiegi dermatologiczne od 150 zł.

Legnicki dermatolog dziecięcy

W Legnicy przyjmuje także dermatolog dziecięcy, który zajmuje się diagnozowaniem chorób i zmiany w obrębie skóry, włosów i paznokci u noworodków, niemowląt, dzieci i młodzieży do 18 roku życia. W ramach swoich usług legnicki dermatolog dziecięcy wykonuje także testy alergiczne i prowadzi leczenie wykrytych alergii i nietolerancji pokarmowych. Oferuje kompleksowe leczenie skóry, a także wykonywanie specjalistycznych zabiegów. Dermatolog może mieć także w swojej ofercie wizyty domowe.

 

loading...