Co przynosi szczęście w finansach?

1 czerwca 2022 0 Komentarzy

5/5 - (1)

Szczęście w finansach chciałby mieć każdy. Jedni każdą inwestycję finalizują w doskonały sposób i wręcz pieniądze się ich trzymają jak nikogo innego. Inne osoby z kolei już nie mają takiego szczęścia i zastanawiają się, co może być tego przyczyną. Zdecydowanie łatwo można znaleźć rozwiązania, które będą sprawiały, że szczęście w finansach będzie sprzyjać. Co to takiego?

Talizmany i rytuały a szczęście w finansach

Osoby, które wierzą, że niektóre symbole czy figurki mogą przynosić im szczęście na pewno mają je u siebie w domu, a często także cały czas przy sobie. Popularne są figurki słonia z podniesioną trąbą, rybia łuska w portfelu. Dzięki temu pieniądze będą się nam pomnażać, jak nigdy. Popularne rytuały, które mają zapewnić szczęście w finansach to także obsypywanie młodej pary ryżem i drobnymi monetami. Można znaleźć także wiele więcej innych rytuałów tego typu.

Żabka trzymająca w pysku monetę

Mówi się, że szczęście w finansach przynoszą także chińskie monety na przyciąganie pieniędzy. Mają one 2,4 centymetry średnicy i po obydwu ich stronach widnieją symbole obfitości i powodzenia życiowego. Takie pieniądze najlepiej nosić ze sobą w portfelu albo trzymać w szkatułce na pieniądze. Kilka monet można związać czerwoną wstążeczką.

Przeczytaj również:  Zryczałtowany podatek dochodowy – co to?

Również żaba finansowa to bardzo popularny symbol, który sprzyja pomnażaniu się pieniędzy. Taki amulet ma za zadanie aktywizowanie energii obfitości w domu lub w miejscu pracy. Żabę umieszcza się tam, gdzie przechowujemy pieniądze. Często trzyma ona w pyszczku chińską monetę bogactwa. Wielu wierzy, że żaba pomnoży gotówkę.

Akwarium na szczęście w finansach

Zasady feng shui mówią, że w miejscu prowadzenia biznesu powinno się znajdować akwarium. Dzięki starożytnej praktyce osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym akwarium ma przynosić szczęście i pomnażać zyski z biznesu. Jednak akwarium będzie spełniało swoją rolę, należy przestrzegać wielu zasad. Przede wszystkim powinno znajdować się w ściśle określonej strefie feng shui – w strefie południowo – wschodniej, która jest odpowiedzialna za powodzenie i finanse.

Agat na szyi i owies w żołądku

Również kamienie uważa się za symbole, które przynoszą szczęście w finansach. Na pewno agat jest jednym z nich. Nazywa się go kamieniem sukcesu i ma on udzielać swojemu posiadaczowi niezwykłej mądrości. Podobno nosząc ten kamień, będzie się osobą majętną i nigdy nie zabraknie nam pieniędzy.

Przeczytaj również:  Do kiedy można się rozliczyć z podatku?

Bogactwo ma zapewniać także odpowiednia dieta. Osoby, które chcą się wzbogacić powinny jeść sporo dań zawierających owies. W menu powinny się znaleźć pietruszka, fasola, kapusta, pomidory, sałata, owoce (banany, gruszki, migdały), bazylia, cynamon, goździki, imbir, koper oraz słodkie desery tj. czekolada i ciasto z czarnymi jagodami. Dieta bogata w takie składniki sprawi, że będziemy przyciągać gotówkę.