Co kupić na prezent dla dwulatki?

1 czerwca 2022 0 Komentarzy

Oceń

Dzieci kochają prezenty i nic dziwnego, że nie jeden raz musimy stawać przed wyzwaniem, co kupić dla malucha z okazji urodzin, imienin czy Świąt. Wybór nie jest wcale taki oczywisty, bo w sklepach znajdziemy mnóstwo zabawek. Trzeba się dobrze zastanowić nad tym, jaka zabawka przypadnie do gustu dziecku, ale też jaka będzie rozwijać malucha. Małe dziewczynki bawią się nie tylko lalkami. Jakie zabawki będą idealne dla dwulatki?

Co spodoba się dwulatce?

Dzieci w wieku dwóch lat stają się już bardzo ciekawe świata i odbierają go wszystkimi zmysłami. Właśnie to jest czas, w którym dziecko bardzo się rozwija i chce samodzielnie działać. Maluchy właśnie dlatego uwielbiają zabawki, które pozwalają im się bawić bez końca. Dziewczynki tak samo jak chłopcy w tym wieku są ruchliwe, więc wszystkie zabawki, na których można jeździć, odpychać się będą wskazane.

Przeczytaj również:  Jak usunąć fototapetę ze ściany? Poznaj skuteczne sposoby

Jeździk i hulajnoga 2w1

Maluszek w wieku dwóch lat może się ucieszyć z hulajnogi, którą w dosłownie kilka chwil można zamienić w trójkołowy jeździk. Taka zabawka będzie idealna dla dwulatki, która ma ogród i przed domem może bawić się na hulajnodze bez końca. Hulajnogę można wyregulować do wzrostu dziecka, więc zabawka będzie służyć przez dłuższy okres czasu.

Siostrzyczka Szczeniaczka – zabawka interaktywna z 3 poziomami nauki

Świetnym prezentem dla dwulatki okaże się siostrzyczka Szczeniaczka. Dziecko na pewno będzie z nią spać, ale zabawka uczy także śpiewać piosenki i mówić. W ten sposób mały drobiazg okaże się świetną pomocą w rozwoju dziecka od wczesnych lat.

Ucz się i śmiej – Uczące kredki „Kolorki-Humorki”

Dziecko może się uczyć rozpoznawania i nazywania swoich emocji także dzięki zabawkom. Kredki „Kolorki-Humorki” okażą się doskonałym prezentem dla malucha, bo wydają z siebie aż 35 różnych dźwięków. Dodatkowo będą pomagać dziecku opanować cyfry i nazwy kolorów. To na pewno doskonały prezent dla dwulatki.

Przeczytaj również:  Czy sprzedawca ma obowiązek wydać resztę?

Trudi – Pacynka osiołek

Dwuletnie dzieci kochają zabawy w odgrywanie ról. Właśnie dlatego można podarować maluchowi pacynkę osiołka. Zabawka pozwoli dziecku wcielać się w rolę zwierzaka i będzie to świetna zabawa. Na pewno dzięki odrobinie kreatywności uda się urządzać spektakl z wykorzystaniem takiego zwierzaka.