Biuro Podróży Elżbieta

Należy do kategorii: Biuro podróży

Biuro Podróży Elżbieta

Biuro Podróży „Elżbieta” istnieje na rynku turystycznym od 1 kwietnia 1999 roku. Siedziba biura mieści się w Legnicy, przy ulicy Najświętszej Marii Panny 1. Biuro Podróży „Elżbieta” istnieje na rynku turystycznym od 1 kwietnia 1999 roku. Siedziba biura mieści się w Legnicy, przy ulicy Najświętszej Marii Panny 1.

Specjalnością naszego biura są wycieczki krajowe i zagraniczne po Europie, które od początku do końca, realizujemy samodzielnie, bez żadnych pośredników. Daje to naszym klientom gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że na miejscu otrzymają świadczenia zgodnie z programem i po konkurencyjnej cenie.

W ofercie biura, znaleźć można także wyjazdy pielgrzymkowe do najświętszych miejsc w Europie, np.: Lourdes, Medjugorje, Fatimy. Coraz częściej organizujemy również wyjazdy poza Europę. Byliśmy już w Meksyku, USA, Peru i Boliwii.
Są to wyjazdy szykowane ze szczególną dokładnością, z sercem, aby dla osób, które biorą w nich udział, stały się niezapomnianym przeżyciem.

Biuro szczyci się również nieposzlakowaną opinią w zakresie organizacji imprez dla zakładów pracy, firm, grup zorganizowanych. Każdy program dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb i gustów uczestników a jako pasjonaci turystyki, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i kierunki zwiedzania.

Opinie na temat Biuro Podróży Elżbieta

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Super miejsce!0%
Fajne miejsce0%
Jest ok0%
Nie jest najlepiej0%
Nie polecam!0%

To miejsce jeszcze nie ma opinii. Bądź pierwszy.

Znasz firmę Biuro Podróży Elżbieta?

Oceń to miejsce i pomóż użytkownikom w wybranu rzetelnej firmy!

loading...